3D Oyunlar
Seçilmiş 3D Oyunlar

3D Oyunlar: En Güzel 3D Oyunlar Oyna - Sunoyun.com

Merhaba sevgili oyuncularımız, bu kategoride sizler için dünya üzerinde sevilerek oynanan ve çok popüler olan bir oyun türü haline gelen 3D oyunları sizin için topladık. Kategorimiz başlık olarak 3D oyunlar olarak ayrılıyor fakat kendi içinde de kategorilendirilebilir bir yapısı var.

3D Oyunlar

3D oyunların çok sevilmesinin en büyük nedeni olan gerçekçilik ve oynanabilirlik sitemize yüklemiş olduğumuz bütün oyunlarda fazlasıyla vardır. Bu eğlence dolu oyunlarda istediğiniz kahramana bürünebilir, hayatınız boyunca olmak istediğiniz kişi olabilirsiniz. Oyunlarımızı oynayabilmek için tarayıcınızda Unity Web Player yüklü olmalıdır ve en az 1GB ram belleğiniz olmalıdır. 3D oyunlarımızı oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve birbirinden zevkli macera dolu serüvenlere gireceksiniz. Kategorimizdeki onlarca oyundan bir tanesi mutlaka sizin zevklinize uygundur, yapmanız gereken tek şey sayfalara ufak bir gezinti düzenlemek. Oyunlarımızın çoğu yabancı kaynaklı olduğu için dil konusunda sıkıntı yaşadığınızı da biliyoruz ve bu sorunu oyunların açıklama kısımlarında yeterli bilgiyi vererek çözmeye çalışıyoruz. 3D oyunların en büyük avantajı olan gerçeklik efekti bugün çoğu oyunda yoktur. Tercih sebebinde büyük etkisi olan bu etken ile oyuncuların 3D oyunlara yönelmesi tamamen doğru bir davranıştır.

3D Oyunlar

3D oyunlar bugün ülkemizde oldukça revaçta olan bir oyun kategorisi, ve bu kategoriden özenle seçilen 3 boyutlu oyunlar siz oyuncularımız için sitemizde toplandı. Açıklamaları da dahil olmak üzere tekrar düzenlendi. Bu kategorimizde bulabileceğiniz ve oldukça popüler bir oyun alt kategorisi olarak 3D savaş oyunları, oyuncu kitlesinin neredeyse 3’te 1’ini üzerine çekerek gördüğü ilgiyi büyütmeye devam ediyor. Arkasından oyuncu tayfası tarafından büyük ilgi gören 3D yarış oyunları onu takip ediyor. 3 boyutlu yarış oyunu oynarken kendinizi o arabanın içinde ve piste gerçekten yarışıyormuş gibi hissetmeniz kadar güzel bir his yoktur ve sitemizdeki tüm 3D oyunlar size bu hissi fazlasıyla yaşatacak cinsten. Sitemiz her gün güncellenmektedir ve 3D oyunları sitemizden en güncel halleriyle oynayabilirsiniz. Boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz bir kategori olarak 3D dövüş oyunları oynayabilir ve dövüş filmlerinden başka bir yerde görmediğiniz profesyonel sahneleri yavaş çekimde sizde yaşayabilirsiniz. Bu mükemmel simülasyonlarda insan beyninin algılayabildiği yükseklik, derinlik ve uzaklık boyutlarını tamamen algılayarak kendinizi gerçek bir oyun dünyasının içindeymiş gibi hissedeceksiniz. 3D oyunlar diğer flash oyunlara göre daha uzun sürede yüklendiği için açılış esnasında sizi biraz bekletebilir, fakat bekleme süresi bittikten sonra beklediğinize değdiğini göreceksiniz. 3D nişan oyunları ile benzersiz savaş sahnelerindeki aratmayan yavaş çekimle düşmanların beynine ateş edebilir, onları doğduklarına pişman edebilirsiniz. İsterseniz. Stratejik zekanıza güveniyorsanız 3D savaş oyunları oynayabilirsiniz.

3D Oyunlar

Sitemizdeki bütün oyunlar ücretsizdir ve siz oyuncularımız için özenle seçilmiştir. Kız oyuncular için yüklenen 3D kız oyunları da büyük ilgi görmektedir. Sıradan flash oyunlardan sıkıldıysanız ve biraz daha gerçekçi bir şekilde oyun oynamak istiyorsanız bu kategoride aradığınızı kesinlikle bulacaksınız. Kategorimizde 3D çizgi film oyunları da mevcuttur. Bu kategoride aradığınız oyunu mutlaka bulacaksınız. 3D uçak oyunları ile gökyüzünde eşiz manevralar yapabilir, aldığınız görevleri başarı ile tamamlayabilirsiniz. Bu oyun kategorisinde yapabileceğiniz bir çok şey var. İster 3D futbol oyunları ile gerçek bir futbol oyununu aratmayan kalitede oyun oynayabilir, ister 3D online oyunlar sayesinde başka oyuncular ile oynama imkanı yakalayabilirsiniz. Bu geniş kategoride ünlü çizgi film kahramanlarının da oyunlarını bulabilirsiniz. Kategorimizdeki tüm oyunların sesleri de sizin kendinizi oyunun içinde hissetmeniz için gayet ideal bir yapıya sahiptir. Sitemizdeki oyunların gerçeklik bakımından en gerçekçi oyunlar olduğunu söyleyebiliriz.

Tüm oyuncularımıza 3D oyunlarda iyi eğlenceler dileriz!

3D Oyunlar