Ben10 Kaçış Çizgisi

Ben10 Kaçış Çizgisi

Ben10 Kaçış Çizgisi

Ben10 Kaçış Çizgisi 6.1/10 (99)

Ben10 u uzaylılar kaçırdı ve yer altında bulunan bir depoya hapis ettiler. Ben10 büyük baba max ve givene ulaşamıyor. Ben10 bu yer altı deposundan kaçmalı. Sevgili oyuncu bu oyunda ben10 koşarak kaçarken ona yol çizmeniz gereklidir. Yol çizerken dikkatli ve mantıklı olmalısınız. Çizdiğiniz yol ben10 un sonunu da getirebilir veya ben10 un kaçışına da yardımcı olabilir. Öncelikle oyun talimatlarını inceleyerek oyun hakkında bilgi edinin. Oyun hakkında bilgi edindikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. En güzel ben10 oyununda başarılar dilerim iyi oyunlar.

Oyun Talimatları;

  1. Oyun mause ile oynanmaktadır. Ben10 uzaylılardan kaçarken ona yol çizmeniz gereklidir. Yol çizmek istediğiniz yere mause ile basılı tutun ve yolu çizin.
  2. Oyundaki amacınız kaçmaya çalışan ben10a yol çizmektir. Ayrıca yoldaki yeşil toplardan ne kadar fazla toplayacak şekilde yol çizerseniz o kadar çok skor kazanırsınız.
  3. Boşluklardan ben10 düşerse oyunu kayıp edersiniz.
  4. Ben10 kapıya ulaştığı zaman yeni bölüm açılmaktadır.
  5. Oyunda zaman sistemi yoktur ama ben10 durmadan koştuğundan dolayı hızlı bir şekilde yol çizmeniz gereklidir. Bu yollar mantıklı bir şekilde çizilmeli aksi taktirde ben10 düşecek ve oyun bitecektir.