Büyücü Kızlar

Büyücü Kızlar

Büyücü Kızlar

Büyücü Kızlar 0.0/10 (1)

Büyücü kızlar birbirleri ile çok iyi arkadaşlar. Kendilerini büyü konusunda sürekli geliştirir ve yeni öğrendikleri büyüleri arkadaşları ile paylaşırlar. Dostlukları o kadar kuvvetlidir ki dışarıdaki insanlar onların dostluklarını kıskanır ve yıkmaya çalışırlar. Ama kimse bu kızların dostluklarını bozamaz.

Bir gün merve evindeyken yatağının altında eski bir büyü kitabı buluyor. Hemen inceliyor. Bu büyü kitabı büyük annesinden kalan bir kitap ve içinde bilinmeyen büyü tarifleri var. Merve hemen büyü kitabını inceliyor ve muhteşem bir büyü öğreniyor. Whatshapp üzerinden arkadaşlarına mesaj atıyor ve öğrendiği büyüyü anlatıyor. Arkadaşlar toplantı yapılmasını istiyor. Merve ve arkadaşları ertesi gün akşam toplantı yapıyorlar. Merve öğrendiği büyüleri arkadaşlarına gösteriyor.

Merve’nin öğrendiği büyüleri arkadaşlarına göstermesi için senin yardımına ihtiyacı var. Mause tıklamaları ile mervenin yeni öğrendiği büyüleri açığa çıkartmalısın. Arkadaşları mervenin yeni öğrendiği büyülere oldukça şaşıracak ve bu büyülerden oldukça etkilenecektir.

Bu güzel oyunda başarılar dilerim iyi oyunlar.

Oyun talimatları ;

  1. Oyun mause yardımı ile oynanmaktadır
  2. Büyücü kızların yeteneklerini açığa çıkartmak için mause ile tıklamanız gereklidir
  3. Oyunda zaman skor can sistemi yoktur