Power Puff Girls Bulmaca

Power Puff Girls Bulmaca

Power Puff Girls Bulmaca

Power Puff Girls Bulmaca 1.8/10 (11)

Sabaha karşı şehre kötü bir canavar geldi. Her zamanki gibi şehri yıkmaya, yağmalamaya ve yakmaya başladı. Kızlar canavarın yaptığı sesi duyuyor ama uyku sersemliğine uyanamıyorlar. Sevgili oyuncu sizin bu oyunda yapmanız gereken kızları uyandırmak için çalar saatlerin bulunduğu bölgelere yönlendirmek olacaktır. Oyunda kızların yönünü mause ile belirliyorsunuz. Kızlar yanlış yöne giderlerse uyku sersemi olarak etrafta gezerler. Oyunda zamanlama sistemi olmadığından dolayı mantıklı hamleler yapabilirsiniz. Bu güzel oyuna başlamadan önce nasıl oynanır bölümüne bakın. Sonra oyuna başlayabilirsiniz iyi oyunlar.

Oyun Talimatları;

  1. Oyun mause yardımı ile oynanmaktadır. Oyundaki amacınız gerekli okları yerlerine yerleştirin. Uyanmakta zorlanan power puff kızları bölgedeki bütün saatleri duyduğunda uyanacak ve canavarı durdurmaya gidecektir.
  2. Oyun bulmaca oyunudur. Zamanlama ve can sistemi bulunmamaktadır. Ondan dolayı mantıklı düşünerek hamleler yapabilirsiniz.
  3. Yanlış yaptığınızda power puff kızları uykulu vaziyette etrafta dolanacaktır. Yukarıdaki bölümden oyunu yeniden başlatabilirsiniz.