Sevimli Kızın Çantası

Sevimli Kızın Çantası

Sevimli Kızın Çantası

Sevimli Kızın Çantası

Zeliha bu sene beşinci sınıfa geçti. Hem arkadaşlarını çok özledi hem de okulu özledi. Yolda giderken okul alışverişi yapan bir aile gördü ve aile çocuğuna çok güzel bir okul çantası almıştı. Zeliha bu çantayı çok beğendi hemen ailesinin yanına gitti ve gördüğü çantayı istediğini söyledi. Zeliha’nın ailesi yeni bir çanta almayı kabul etmediler çünkü dün yeni bir çanta almışlardı.

Zeliha ağlayarak istediği çantada güzel çizgi film karakterleri olduğunu onları istediğini söyledi. Babası ertesi gün akşam çantasının boyutuna uygun birbirinden güzel çizgi film karakterleri bulunan çanta süsü aldı. Zeliha’ya verdi. İstediğini çantasına yapıştırabileceğini söyledi.

Zeliha çok sevindi ve en beğendiği çizgi film karakterlerinin resimlerini çantasına yapıştırmaya başladı. Ama çizgi film karakterlerinin bulunduğu bütün resimler çok güzeldi ve Zeliha kararsız kaldı.

Bu konuda Zeliha’ya yardımcı olabilir misin ? Birbirinden güzel çizgi film karakterleri bulunan resimlerden en güzelini seç ve en güzel çanta Zeliha’nın olsun.

Oyun talimatlarını inceledikten sonra oyuna başlayabilirsiniz iyi oyunlar.

Oyun Talimatları ;

  1. Oyunu mause seçimleri ile oynamaktasınız. Çantaya yerleştirmek istediğiniz malzemeleri mause ile seçin
  2. Oyunda zamanlama , skor , can sistemi yoktur